MijnFintool

Home Verduurzaming Nieuws energielabel Getoond 1 tot 5 van 5
Zoek in 40 artikelen en 51 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Verduurzaming koopwoning loont

Huiseigenaren die hun woning verduurzamen, zien hun investering niet alleen terug in een lagere energierekening en meer wooncomfort, maar ook in de waarde van hun huis. In veel gevallen stijgt die waarde zelfs bijna twee keer zo hard als het geïnvesteerde bedrag. Dat blijkt uit onderzoek van NHG (Nationale Hypotheek Garantie).
Nieuws
27 aug 2025

NHG-e

Een van de strategische doelstellingen van NHG (Nationale Hypotheek Garantie) is het duurzamer maken van koopwoningen in Nederland. Met NHG-e, een nieuw initiatief van NHG, wil NHG woningbezitters stimuleren hun woning te verduurzamen. De wens is om dit in 2026 te introduceren. NHG organiseert op 1 september 2025 een informatiesessie voor alle geldverstrekkers waarin ze iedereen willen meenemen in het initiatief en toelichten waar we op dit moment staan.

Subsidieregeling procesondersteuning voor opschaling renovatieprojecten (internetconsultatie)

De subsidieregeling procesondersteuning voor opschaling renovatieprojecten (SPOR) geeft subsidie voor de procesondersteuning van samenwerkingsverbanden van woningeigenaren. Woningeigenaren kunnen verhuurders of eigenaar-bewoners zijn.

Nibud: Huiseigenaren wachten met verduurzamen op overheid

43 procent van de Nederlandse huiseigenaren is niet van plan om binnen nu en vijf jaar de woning te verduurzamen. Belangrijkste reden hiervoor is dat zij niet weten welke financiële regelingen zij vanuit de overheid kunnen verwachten. Daarnaast denken huiseigenaren dat het verduurzamen van huizen in de toekomst goedkoper wordt.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1