MijnFintool

Home financiering Nieuws Vermogen Getoond 1 tot 3 van 3
Zoek in 69 artikelen en 40 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
3 feb 2025

Financieringsmonitor 2024

Minister D.S. Beljaarts informeerde de Tweede Kamer over de 'Financieringsmonitor 2024'.
Nieuws
27 aug 2012

CPB noemt situatie kantorenmarkt zorgwekkend

De huidige hoge leegstand op de kantorenmarkt is vanuit historisch perspectief niet uniek. Wat de situatie echter zorgwekkend maakt is een combinatie van de verwachte daling van de werkgelegenheid en een mogelijke daling van het kantoorgebruik per werkende. Dat schrijft het CPB in zijn notitie ‘Kantorenmarkt in historisch en toekomstig perspectief’.
Nieuws
27 aug 2012

Recordaantal auto's op krediet

In Nederland staat voor 1,3 miljard euro aan leningen voor auto's uit. Gemiddeld moet per auto 9000 euro worden afbetaald.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1