MijnFintool

Zoek in 20 artikelen en 9 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
31 aug 2012

Cardif gaat direct

Cardif gaat verder onder een nieuwe naam: BNP Paribas Cardif. Met de naamsverandering wil de maatschappij ook beter in beeld komen bij de consument en het directe kanaal bedienen.

Nationale-Nederlanden verbreedt distributie

Nationale-Nederlanden kiest niet langer exclusief voor het intermediair om producten af te zetten. Het merk wordt ook gebruikt voor verkoop via telefoon en internet. Voor de directe producten zal NN netto prijzen hanteren. “Wij begrijpen dat deze beslissing vragen oproept bij intermediairs die met ons samenwerken."

FIDIN positief over stop directe verkoop

FIDIN zegt zeer opgetogen te zijn over het besluit van SNS Reaal om te stoppen met de directe online verkoop van de individuele levenpolissen van Zwitserleven. Daarmee komt volgens FIDIN een einde aan "verfoeide labelvermenging door Zwitserleven".

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1