MijnFintool

Zoek in 82 artikelen en 32 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
17 mrt 2011

De Jager wil bankenheffing van 400 miljoen per jaar

Minister De Jager van Financiën wil dat de Nederlandse banken vanaf 2012 gedurende zeker tien jaar ongeveer 400 miljoen euro per jaar storten in een fonds om zo de spaartegoeden bij Nederlandse banken tot 100.000 euro te garanderen.
Nieuws
8 mrt 2011

Bankenheffing al in 2012

Minister De Jager van Financiën wil volgend jaar al de banken een heffing opleggen om zo een stroppenpot voor het depositogarantiestelsel aan te leggen.
Nieuws
7 mrt 2011

Beperking schade van faillissement bank

Minister De Jager van Financiën wil dat er meer wettelijke mogelijkheden komen om in te grijpen bij een banken of verzekeraars die op failliet dreigen te gaan. Toezichthouder DNB moet bijvoorbeeld de mogelijkheid krijgen deposito's veilig te stellen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1