MijnFintool

Zoek in 107 artikelen en 75 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden

Besluit overgangsregeling omzettingen van bestaande kapitaalverzekeringen box 3

In een besluit heeft de staatssecretaris van Financiën de goedkeuring en voorwaarden van omzettingen bestaande kapitaalverzekeringen box 3 naar een KEW, SEW of BEW's nader omschreven.

Dijsselbloem wil geen versoepeling voor nieuwe hypotheken

Minister Dijsselbloem van Financiën voelt niets voor het versoepelen van de regels voor nieuwe hypotheken, schrijft De Volkskrant. Eerder riep de Eerste Kamer het kabinet op af te zien van de verplichting om in de loop van dertig jaar de hele woninglening af te lossen. Men zou dit liever tot de helft van de waarde van de woning willen verplichten.

Motie-Essers (CDA) c.s. over noodzakelijke stimulering van de binnenlandse economie (EK 33.405, F)

In deze motie wordt de regering verzocht uiterlijk eind januari 2013 aan het parlement te rapporteren over onder meer: a. mogelijkheden om met behoud van de door de het kabinet voorgenomen beperking van de hypotheekrente-aftrek voor nieuwe gevallen toe te staan dat na 50 % aflossen van de lening de tweede 50 % alsnog ter vrije beoordeling staat van hypotheekgever en hypotheeknemer. b. mogelijkheden om de aflossing over een langere termijn dan de nu gebruikelijke 30 jaren te spreiden. c. mogelijkheden om energiebesparing in woningvoorraad te stimuleren.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1