MijnFintool

Home regeerakkoord Belastingen Keyword Getoond 1 tot 4 van 4
Zoek in 17 artikelen en 4 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden

Regeerakkoord 'Vertrouwen in de toekomst'

Op 10 oktober 2017 het regeerakkoord 'Vertrouwen in de toekomst' gepresenteerd. Hieronder een selectie uit dit regeerakkoord.
Nieuws
16 okt 2017

Regeerakkoord meevaller voor 5,4 miljoen werkenden

Er zijn 5,4 miljoen werkenden waarvan het hoogste belastingtarief volgens het nieuwe regeerakkoord onder Rutte III omlaag zal gaan. Het gaat om 570 duizend personen die in de huidige vierde en hoogste schijf van de inkomstenbelasting vallen en 4,8 miljoen personen in de huidige tweede en derde schijf. Voor de 2,1 miljoen werkenden die (alleen) in de eerste schijf vallen, gaat het belastingtarief licht omhoog. Dit meldt het CBS naar aanleiding van vragen uit diverse media.

Wijzigingen in Regeerakkoord

De wijzigingen in het Regeerakkoord zijn in een kort overzicht samengevat. Zie voor een uitgebreidere uiteenzetting de publicatie van het CPB - zie onderstaand artikel.
Nieuws
9 nov 2012

Nadere toelichting door CPB op de koopkrachtgevolgen Regeerakkoord

Berichtgeving van diverse kanten suggereert grote gevolgen van het Regeerakkoord voor de koopkracht van specifieke huishoudens, met name door de introductie van de inkomensafhankelijke zorgpremie (iazp). Daardoor is onduidelijkheid ontstaan over de koopkrachteffecten van het Regeerakkoord.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1