MijnFintool

Home ondernemer Pensioen Keyword Getoond 1 tot 2 van 2
Zoek in 156 artikelen en 14 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden

De Belastingdienst helpt startende ondernemers op weg

De Belastingdienst voert een campagne om starters fiscaal goed voor te bereiden. Via startersbezoeken, voorlichtingsbijeenkomsten in samenwerking met de Kamer van Koophandel en bijvoorbeeld de Starterskrant ondersteunen wij de startende ondernemer. De campagne loopt tot en met 7 november.
Nieuws
27 sep 2010

Veel werklozen beginnen eigen bedrijf

Steeds meer werklozen starten met een eigen bedrijf. Tot nu toe zijn in 2010 al 9600 werklozen voor zichzelf begonnen, bijna een verdubbeling van de 4900 die in dezelfde periode vorig jaar als zelfstandige aan de slag gingen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1