MijnFintool

Zoek in 9 artikelen en 4 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden

Vermoeden van fraude geen reden tot opzeggen autoverzekering

Van een verzekeringnemer is de auto gestolen op enig moment gedurende een periode van ruim drie dagen en op de eerste dag in die periode heeft verzekeringnemer een autoverzekering afgesloten. Verzekeringnemer kan de diefstal niet nauwkeuriger in de tijd plaatsen. Verzekeringnemer heeft niet aannemelijk gemaakt dat de diefstal heeft plaatsgevonden in de verzekerde periode en dat de diefstalschade dus onder de dekking van de verzekering valt.

Kwart verzekeraars leven gedragscode niet na

Een kwart van de verzekeraars voldoet niet aantoonbaar aan een of meer onderdelen van de gedragscodes. Dit is volgens VVP een van de conclusies uit het jaarrapport Self Assessment 2010 van de Stichting toetsing verzekeraars (Stv).

Verzekeraars aanvaarden gedragscode

Op de ledenvergadering van het Verbond hebben de verzekeraars de Gedragscode Verzekeraars aanvaard. De gedragscode ‘brengt tot uitdrukking dat de sector werkt aan een balans tussen bedrijfseconomische groei en maatschappelijke vooruitgang waarbij het klantbelang vooropstaat’, aldus Verbondsvoorzitter Ronald Latenstein.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1