MijnFintool

Zoek in 24 artikelen en 7 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Nieuws
17 dec 2015

Consumenten gebaat bij uniforme regelgeving communicatie en zorgplicht 2e en 3e pijler pensioen

De Netspar-projectgroep ‘Zorgplicht voor pensioen’ heeft onderzocht hoe communicatie en zorgplicht kunnen worden verbeterd voor pensioenen in de tweede en de derde pijler. Hieronder kan de publicatie worden gedownload.
Nieuws
20 mei 2015

Wet pensioencommunicatie aangenomen

De Eerste Kamer heeft unaniem ingestemd met het wetsvoorstel van staatssecretaris Klijnsma om de pensioencommunicatie van fondsen en verzekeraars te verbeteren. Hiermee is de wet per 1 juli 2015 een feit. De Tweede Kamer steunde onlangs ook al voltallig het voorstel van Klijnsma.
Nieuws
19 nov 2014

Geactualiseerde planning pensioenonderwerpen

J. Klijnsma, staatssecretaris van Sociale Zaken en Werkgelegenheid informeert de Tweede Kamer over diverse pensioenonderwerpen die aanhangig zijn gemaakt.
Nieuws
3 dec 2013

Naar open en eerlijke communicatie over pensioenen

Staatssecretaris Jetta Klijnsma van Sociale Zaken en Werkgelegenheid heeft het wetsvoorstel Pensioencommunicatie gepubliceerd op de website internetconsultatie.nl. Doel van het wetsvoorstel pensioencommunicatie is om de communicatie beter aan te laten sluiten op de wensen van de deelnemers en eerlijker te communiceren over onzekerheden.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1