MijnFintool

Home beleggingsobjecten Vermogen Getoond 1 tot 2 van 2
Zoek in 4 artikelen en 5 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden

Fiscale behandeling van woningen als beleggingsobject

Staatssecretaris Snel gaf antwoorden op Kamervragen over de fiscale behandeling van woningen als beleggingsobject. Hij geeft aan dat hij vooralsnog niet bereid is de mogelijkheden te bezien om de overdrachtsbelasting voor derde en verdere woningen te verhogen naar 10 procent en die van starters terug te brengen naar 0 procent om te stimuleren dat meer mensen een eerlijke kans op een woning hebben.
Nieuws
2 aug 2016

Wet beleggingsobjecten en beleggingsobligaties

Via een internetconsultatie kan worden gereageerd op een concept wetsvoorstel tot wijziging van de Wet op het financieel toezicht en de Wet bekostiging financieel toezicht in verband met het introduceren van toezicht op het beheren van beleggingsobjecten en het beheren inzake beleggingsobligaties (Wet beleggingsobjecten en beleggingsobligaties).

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1