MijnFintool

Home banksparen Zorg Getoond 1 tot 2 van 2
Zoek in 57 artikelen en 5 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
24 jun 2013

Zorgsparen als alternatief voor de financiering van de AWBZ

Het huidige financieringssysteem ten behoeve van de ouderenzorg vanuit de AWBZ komt steeds meer onder druk te staan. Dit wordt onder meer veroorzaakt door demografische ontwikkelingen zoals ontgroening en de stijgende levensverwachting. In haar position paper Alternatieve financiering ouderenzorg (zie download), een opmaat naar zorgsparen, geeft het Koninklijk Actuarieel Genootschap (AG) aan dat wanneer geen maatregelen worden genomen, de premie van de ouderenzorg in de AWBZ oploopt van 12,65% in 2013 tot uiteindelijk 27% in 2060.
Nieuws
31 aug 2012

Menzis en Aegon introduceren officieel zorgsparen

Eind vorig jaar kondigden Menzis en Aegon Nederland aan zorgsparen te introduceren, nu is het product officieel op de markt. Zorgspaarder kunnen een online spaarrekening bij Aegon openen en krijgen dan bij Menzis advies over hoe met het op te bouwen kapitaal extra woon- en welzijnszorg kan worden ingekocht.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1