MijnFintool

Nieuws

Bouwbedrijven zuchten onder malaise woningmarkt

Bouwbedrijf Heijmans heeft in het eerste halfjaar een winst geboekt van 4 miljoen euro bij een omzet van ruim een miljard euro.

 

Heijmans heeft vooral last van de teruglopende woningmarkt. In het eerste half jaar verkocht het bedrijf 400 woningen, tegen 638 in het jaar ervoor. Ook merkt Heijmans dat de marges bij woningbouw dalen.

 

Bouwbedrijf Ballast Nedam schrapt 45 van de 146 arbeidsplaatsen bij het onderdeel Bouw & Ontwikkeling. De ontslagen zijn volgens het bedrijf noodzakelijk door de slechte omstandigheden in de bouwsector.

 

Bronnen: FD / DFT, 22-08-2012

Modules & dossiers

Opvoerdatum

22 aug 2012

Laatst gewijzigd

24 aug 2012

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1