Uit honderden reacties bij het online adviesloket Verzekeraarklachten.nl blijkt dat consumenten ontevreden zijn over de krenterigheid van verzekeraars bij het uitbetalen van schades.
Het gratis adviesloket ging eind maart van start en kreeg al honderden hulpvragen en reacties van verzekeringsgedupeerden. Ook uit andere cijfers, van onder meer klachtenloket Kifid en stichting De Ombudsman, blijkt dat de klachtenstroom over verzekeraars groeit. Het Kifid zou het aantal klachten zelfs inmiddels niet meer kunnen bijbenen.
„De meeste klachten gaan over afwijzing van een claim door een verzekeraar”, stelt initiatiefnemer Anton Rietveld. Rietveld maakt zich sterk om de positie van de klagers te verbeteren. Zo weten veel consumenten volgens hem niet eens dat ze bij onenigheid over een claim recht hebben op bijstand door een onafhankelijke deskundige, een contra-expert. Dit op kosten van de verzekeraar.
Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.