MijnFintool

Home Permanent Actueel Nieuws CDFD Getoond 1 tot 7 van 7
Zoek in 14 artikelen en 34 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Nieuws
13 okt 2025

Slagingspercentages Wft-examens onder druk: wat zeggen de cijfers over vakbekwaamheid?

De nieuwe statistieken van het CDFD laten zien dat de slagingspercentages voor de initiële Wft-examens in de periode april tot en met september 2025 relatief laag blijven. Met een totaal slagingspercentage van 48,1% liggen de scores licht boven het niveau van dezelfde periode vorig jaar, maar grote uitschieters omhoog blijven uit. Tegelijkertijd blijven de slagingspercentages van de PE-examens, met een gemiddelde van 75%, stabiel en op een aanzienlijk hoger niveau.
Nieuws
21 jun 2021

Markt kan nieuwe ontwikkelingen aandragen

Vertegenwoordigers van aanbieders, adviseurs, bemiddelaars en opleidings- en exameninstituten en andere belangstellenden worden - net als voorgaande jaren - uitgenodigd ontwikkelingen (actualiteiten) aan te dragen bij het College Deskundigheid Financiële Dienstverlening (CDFD).
Nieuws
13 apr 2018

Statistieken Wft Examens

Het CDFD publiceert één keer per kwartaal de cijfers van het lopende PE-jaar. In dit document treft u de cijfers aan met betrekking tot de slagingspercentages en aantallen afgenomen Wft-examens over de periode april 2017 tot en met maart 2018.
Nieuws
9 jun 2017

Markt kan nieuwe ontwikkelingen aandragen

Vertegenwoordigers van aanbieders, adviseurs, bemiddelaars en opleidings- en exameninstituten en andere belangstellenden worden - net als voorgaande jaren - uitgenodigd ontwikkelingen aan te dragen bij het College Deskundigheid Financiële Dienstverlening (CDFD).

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1