MijnFintool

Home woningverkoop Vermogen Getoond 1 tot 4 van 4
Zoek in 236 artikelen en 65 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
13 mei 2024

Waardering en verkoopkosten

A erft kunstvoorwerpen. Deze voorwerpen worden kort na de verkrijging via een veiling verkocht. De koopprijs ter veiling is 100. De door de erfgenamen gemaakte en door hen gedragen veilingkosten bedragen 5.
Helpdesk
30 dec 2021

Eenmalige en kortstondige waardestijging of -daling van het vermogen

Een belastingplichtige verkoopt zijn eigen woning in december, en koopt in januari a.s. een nieuwe eigen woning. De verkoopopbrengst van de woning valt in box 3. Hierdoor heeft de belastingplichtige eenmalig op de peildatum, 1 januari, een hoge rendementsgrondslag. Mag hij rekening houden met het eenmalige karakter van deze hogere grondslag en deze buiten de rendementsgrondslag laten?

Geen gezamenlijk akkoord erfgenamen over verkoop woning

In een kortgeding tussen erfgenamen over verkoop gemeenschappelijke woning doet de Rechtbank Gelderland een uitspraak. Aan wie tegen welke prijs en op welke manier verkocht en geleverd moet worden berust in het kader van dit kort geding op een belangenafweging.

Huizenprijzen dalen minder hard

Januari was een relatief gunstige maand voor de woningmarkt. De prijzen van verkochte bestaande koopwoningen daalden weliswaar gemiddeld met 3,3% in vergelijking met januari 2011, maar de prijsdaling was minder groot dan in december, toen de koopwoningen 4,0% in prijs daalden. Ten opzichte van december 2011 waren de verkoopprijzen van bestaande koopwoningen 0,6% hoger.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1