MijnFintool

Home zzp-er Nieuws Basismodule Keyword Getoond 1 tot 4 van 4
Zoek in 195 artikelen en 91 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
24 apr 2024

Arbeidsongeschiktheidscriterium Basisverzekering Arbeidsongeschiktheid Zelfstandigen

Minister Van Gennip gaat in op de laatste stand van zaken rond de uitwerking van het wetsvoorstel voor een verplichte arbeidsongeschiktheidsverzekering. Werkenden die ziek worden, hebben grote risico’s op een significante teruggang in inkomen. Het kabinet wil daarom dat er voor zelfstandigen, net als voor werknemers, een verplichte arbeidsongeschiktheidsverzekering komt.
Nieuws
8 feb 2016

CBS: ZZP´ers oudedagsvoorziening en AOV´s

In de periode 2011-2013 nam het aandeel zelfstandigen dat lijfrentepremie betaalt als pensioenvoorziening af. In 2013 betaalde bijna 12 procent van de zzp’ers lijfrentepremie. Met bijna 19 procent ligt het aandeel bij zelfstandigen met personeel hoger. Bij de premiebetalers was het beslag op het ondernemersinkomen respectievelijk 4,2 en 3,9 procent. Bij werknemers was het aandeel van de pensioenpremie in het bruto-inkomen 12,4 procent. Dat meldt CBS.
Nieuws
29 sep 2015

Gelijke bescherming zzp'ers tegen arbeidsrisico's

Zelfstandigen zonder personeel krijgen voortaan hetzelfde beschermingsniveau van veilig en gezond werken als werknemers in loondienst op dezelfde arbeidsplaats. Hierdoor worden bijvoorbeeld maatregelen op de bouwplaats om lichamelijke belasting te verminderen voor zzp’ers en werknemers gelijk.
Nieuws
24 aug 2012

ZBo: verplichte registratie zzp’er

De FNV-bond voor zelfstandigen in de bouw (ZBo) wil dat zzp’ers verplicht worden om zich in te schrijven bij de KvK.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1