MijnFintool

Home wia Basismodule participatiewet Getoond 1 tot 10 van 10
Zoek in 179 artikelen en 179 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Nieuws
18 jun 2025

Uitkeringsbedragen per 1 juli 2025

Per 1 juli 2025 wordt de hoogte van een aantal uitkeringen aangepast.
Nieuws
24 jun 2024

Uitkeringsbedragen per 1 juli 2024

Per 1 juli 2024 wordt de hoogte van een aantal uitkeringen aangepast.

Varianten om arbeidsongeschiktheidsstel te vereenvoudigen

De Onafhankelijke Commissie Toekomst Arbeidsongeschiktheidsstel (OCTAS) heeft haar advies uitgebracht aan minister Van Gennip. In het advies presenteert OCTAS drie varianten waardoor het huidige te complexe stelsel voor ziekte en arbeidsongeschiktheid vereenvoudigd kan worden.
Nieuws
15 dec 2023

Uitkeringsbedragen per 1 januari 2024

Per 1 januari 2024 wordt de hoogte van een aantal uitkeringen aangepast.
Nieuws
7 dec 2022

Uitkeringsbedragen per 1 januari 2023

Per 1 januari 2023 wordt de hoogte van een aantal uitkeringen aangepast.
Nieuws
15 jun 2022

Uitkeringsbedragen per 1 juli 2022

Per 1 juli 2022 wordt de hoogte van een aantal uitkeringen aangepast. Het gaat om de:
Nieuws
5 jun 2014

Wajong uitkeringen omlaag en beperking nieuwe aanvragen voor Wajong uitkering

In de Invoeringswet Participatiewet wordt geregeld dat de Wet arbeidsongeschiktheidsvoorziening jonggehandicapten (Wajong) met ingang van 1 januari 2015 alleen nog toegankelijk is voor jonggehandicapten die duurzaam geen mogelijkheden tot arbeidsparticipatie hebben. Hiermee wordt de groei van het aantal uitkeringen op grond van de Wajong tegengegaan.
Nieuws
23 jan 2014

Planning Participatiewet en Quotumwet

Staatssecretaris Klijnsma (SZW) heeft de Tweede Kamer informatie verstrekt over de planning van de vijfde nota van wijziging Participatiewet, de lagere regelgeving op basis van de Participatiewet en de (contouren van de) Quotumwet.
Nieuws
23 jan 2014

Participatiewet garandeert arbeidsplaatsen voor mensen met arbeidsbeperking door Sociaal Akkoord

Het Sociaal Akkoord zorgt ervoor dat 125.000 mensen met een arbeidsbeperking de komende jaren bij een reguliere werkgever worden geplaatst. Er komen 100.000 extra gegarandeerde banen in het bedrijfsleven en 25.000 bij de overheid. Voor deze mensen wordt (in de regio) op individueel niveau maatwerk geleverd en gekeken waar iemand het beste kan werken. Deze mensen gaan werken tegen minimaal het wettelijk minimumloon.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1