MijnFintool

Zoek in 6 artikelen en 3 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
22 dec 2021

Informatiedocumenten niet toereikend?

De Autoriteit Financiële Markten (AFM) heeft een discussion paper opgesteld over de rol van wettelijk verplichte precontractuele informatiedocumenten bij consumentenbescherming. Deze documenten zijn vaak zo technisch en gedetailleerd dat consumenten ze moeilijk kunnen begrijpen.
Nieuws
4 apr 2019

Hersteladvies: Rechten (consument) en plichten (adviseur)

Bij de beoordeling van de verplichtingen inzake het hersteladvies spelen behalve de overeenkomst tussen partijen en de civiele wet- en regelgeving ook publiekrechtelijke regels een rol. Aangezien deze regels niet rechtstreeks van toepassing zijn, houdt een schending van deze regels niet automatisch in dat sprake is van een toerekenbare tekortkoming in de nakoming van de verplichtingen van de financieel dienstverlener jegens de consument.
Nieuws
4 feb 2016

AFM: Meer transparantie in kosten bij beleggen

Het provisieverbod heeft de kosten van beleggen inzichtelijker gemaakt. Beleggers kunnen de kosten van dienstverleners steeds beter vergelijken. Dat blijkt uit de Consumentenmonitor van de Autoriteit Financiële Markten (AFM).

Nederlandse banken lopen voor op Europese MIFiD2-wetgeving

Beleggers krijgen van hun bank in 2016 een overzicht van de daadwerkelijk gemaakte kosten van hun beleggingsportefeuille. Daarmee zetten banken een nieuwe stap in het verder inzichtelijk maken van de kosten van beleggen. Dit meldt de Nederlandse Vereniging van Banken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1