MijnFintool

Zoek in 60 artikelen en 23 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden

Kamer steunt provisieverbod

Een ruime Kamermeerderheid van in ieder geval VVD, PvdA, CDA en D66 heeft in een debat in de Tweede Kamer gisteren zijn steun uitgesproken voor de plannen van minister Jan Kees de Jager van Financiën voor invoering van een verbod op provisies bij financieel advies voor bijvoorbeeld hypotheken en pensioen- of levensverzekeringen.

Natura uitvaartverzekering minder in trek

Het aantal mensen met een uitvaartverzekering die alleen in geld uitkeert, is flink toegenomen. Dit blijkt uit de Uitvaartmonitor 2011. Aan het onderzoek dat TNS NIPO elke twee jaar uitvoert, deden in totaal 875 Nederlanders mee.
Nieuws
22 okt 2009

Alternatief voor uitvaartverzekering

Uitvaart-Partner in Eersel biedt een alternatief voor uitvaartverzekeringen. Het bedrijf wil daarmee met het negatieve imago van uitvaartpolissen - duur, weinig flexibel, eenzijdig qua voorwaarden en niet transparant qua kosten – afrekenen.

Kabinet akkoord met uitbreiding provisietransparantie

Het kabinet is vrijdag akkoord gegaan met uitbreiding van de provisietransparantie met uitvaart-, arbeidsongeschiktheids- en overlijdensrisicoverzekeringen die samen met een krediet worden verkocht.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1