MijnFintool

Home staatsschuld Vermogen Getoond 1 tot 2 van 2
Zoek in 17 artikelen en 4 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
26 apr 2013

Oorzaken staatsschuld onvoldoende bekend bij Nederlanders

Als gevolg van de economische crisis is de Nederlandse staatsschuld fors opgelopen. Dit komt vooral doordat de overheid jaren op rij fors meer uitgaf dan zij aan inkomsten ontving. Steun aan de financiële sector en Europese overheden speelt een veel minder grote rol, al wordt dit nog steeds vaak gedacht, zo blijkt uit een enquête van de Nederlandsche Bank.
Nieuws
19 mei 2010

Volgende klap voor pensioenfondsen: Griekenland

De Nederlandse pensioenfondsen worden hard getroffen door de onrust in Griekenland. Hierdoor zijn hun Zuid-Europese staatsobligaties en aandelenportefeuilles de afgelopen weken flink in waarde gedaald. Maar nog belangrijker: de marktrente staat flink lager, wat zorgt voor hogere pensioenverplichtingen.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1