MijnFintool

Home sparen Nieuws Pensioen Keyword Getoond 1 tot 3 van 3
Zoek in 126 artikelen en 44 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
31 aug 2011

Nederlander spaart doordachter

Spaarders met goede kennis over het financieel toezicht en ervaringen tijdens de financiële crisis gaan behoedzamer om met hun spaargeld. Dit is de belangrijkste bevinding uit een DNB-enquête naar het spaargedrag van Nederlandse huishoudens tijdens de crisis.
Nieuws
20 jul 2011

Spaaraanbieders verhogen rente

Veel spaaraanbieders hebben de afgelopen maanden de spaarrente verhoogd. Dat blijkt uit een inventarisatie van de spaartarieven door de financiële vergelijkingswebsite Geld.nl.
Nieuws
14 jun 2011

België geeft bankgegevens Nederlandse rekeninghouders vrij

België heeft de bankgegevens van meer dan 250.000 Europese rekeninghouders doorgegeven aan de fiscus in hun thuisland. Het gaat onder meer om de gegevens van ruim 50.000 Nederlander. Dat meldt de Belgische krant De Tijd.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1