MijnFintool

Zoek in 44 artikelen en 20 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
31 aug 2012

CDA wil schenkingsvrijstelling verhogen

Het CDA wil de eenmalige vrijstelling voor schenkingen aan kinderen tussen de 18 en 35 jaar verruimen. Het CDA pleit voor een verhoging van het bedrag aan schenkvrijstelling en een verhoging van de leeftijdsgrens tot 45 jaar. Ook moet het mogelijk worden voor grootouders om een dergelijke (belastingvrije) schenking te doen aan kleinkinderen.

Bijdrage ouder ook belastingvrij bij verbetering woning

Ouders mogen hun kinderen belastingvrij 50.000 euro schenken voor de aankoop van een woning of voor de bekostiging van de studie. In de toekomst mag dat belastingvrije bedrag ook gebruikt worden voor de verbetering van de woning of voor aflossing van de hypotheekschuld.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1