MijnFintool

Zoek in 8 artikelen en 0 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
4 aug 2017

Bij ontbreken notarieel samenlevingscontract toch partnerpensioen?

In een vonnis van de kantonrechter in de rechtbank Noord-Holland heeft de kantonrechter ondanks het ontbreken van een notarieel samenlevingscontract toch een partnerpensioen toegekend. In het pensioenreglement van het pensioenfonds staat o.a. "de partners een duurzame gemeenschappelijke huishouding zijn aangegaan die is vastgelegd in een notarieel samenlevingscontract".
Nieuws
21 feb 2014

KNB: schaf geregistreerd partnerschap af

Het geregistreerd partnerschap kan worden afgeschaft, nu bijna alle juridische hobbels zijn genomen en het geregistreerd partnerschap vrijwel dezelfde juridische status heeft als het huwelijk. Dat vindt het bestuur van de Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie.
Nieuws
18 nov 2010

Weekers corrigeert wijziging partnerbegrip

Het ministerie van Financiën heeft een voorgestelde wijziging in het partnerbegrip voor 2011 gecorrigeerd omdat deze wijziging een onbedoeld negatief effect zou hebben voor het eigenwoningregime voor scheidende partners.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1