MijnFintool

Home motie Nieuws Vermogen motie Getoond 1 tot 5 van 5
Zoek in 46 artikelen en 83 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Nieuws
3 jul 2024

Motie verzoek nationaal spaarplan

In een eerder aangenomen motie zijn een viertal verzoeken opgenomen. Een ervan is het weer invoeren van 'Zilvervlootsparen'. Die komt er vooralsnog niet.
Nieuws
10 nov 2023

Tegenbewijsregeling in box 3 (komt er niet)

Als gevolg van een aangenomen motie op 26 oktober 2023 is de regering verzocht om een tegenbewijsregeling in box 3 te onderzoeken.
Nieuws
21 jan 2019

AFM en DNB pleiten voor cryptoregulering op internationaal niveau

Er moet een nationaal vergunningsstelsel voor crypto-omwisselplatforms en aanbieders van cryptobewaarportemonnees komen. Hiermee kunnen witwassen en terrorismefinanciering effectiever worden tegengaan. Aanpassingen van de Europese regels voor ondernemingsfinanciering zijn nodig om kleinschalige ondernemingsfinanciering via blockchaintechnologie ruimte te bieden. Het internationale karakter van crypto’s vergt internationale afstemming om Nederlandse consumenten effectief tegen de grootste risico’s te beschermen. Dat stellen AFM en DNB in een gezamenlijk advies, dat de minister van Financiën naar de Tweede Kamer heeft gestuurd.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1