MijnFintool

Home memorie Pensioen Keyword Getoond 1 tot 2 van 2
Zoek in 14 artikelen en 14 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
4 mei 2016

Vragen wetsvoorstel verbeterde premieregeling en toelichting

Staatssecretaris J. Klijnsma en Kamerlid W.J.H. Lodders hebben uitgebreid antwoorden gegeven op het wetsvoorstel verbeterde premieregeling. Het voorstel strekt tot een verbetering van het als te beperkend ervaren wettelijk kader voor premie- en kapitaalovereenkomsten (premieregelingen). Door de voorgestelde wijzigingen kan pensioenkapitaal dat in het kader van een premieregeling is opgebouwd, in de uitkeringsfase (deels) risicodragend worden belegd. Doorbeleggen leidt naar verwachting tot een hoger pensioenresultaat en maakt het pensioen minder afhankelijk van de rentestand op pensioendatum.

MvA wetsvoorstel Algemeen Pensioenfonds

Staatssecretaris Klijnsma heeft de Eerste Kamer de memorie van antwoord inzake het wetsvoorstel Wet algemeen pensioenfonds toegezonden.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1