MijnFintool

Home Life event Hypothecair krediet Getoond 1 tot 3 van 3
Zoek in 13 artikelen en 9 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden

Geen gespreksverslag meer uit 2003....

De consument stelt dat zij en haar man tijdens het adviesgesprek in 2003 niet door de bank zijn gewezen op de beëindiging van de overlijdensrisicoverzekering. De consument stelt dat zij en haar man – indien zij hierover destijds wel waren geïnformeerd – een nieuwe overlijdensrisicoverzekering hadden afgesloten.

Aantrekkelijk rentevoordeel met NHG

In 2019 was de Nationale Hypotheek Garantie (NHG) wederom populair onder woningeigenaren. Dat blijkt uit het jaarverslag van de organisatie. Zo’n 70% van nieuwe hypotheken in Nederland onder de NHG kostengrens werd afgesloten met NHG, zodat huishoudens in de toekomst eventueel gebruik kunnen maken van het vangnet van de organisatie.

Beschikking renteaftrekstand

Vereniging Eigen Huis pleit er voor dat de Belastingdienst huiseigenaren op verzoek een 'beschikking renteaftrekstand' verstrekt.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1