MijnFintool

Zoek in 15 artikelen en 18 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
23 dec 2019

Lease; leaseregeling, goed koopmansgebruik

In dit besluit is beleid opgenomen over leasing. In het besluit is de zogenoemde leaseregeling uit het besluit van 15 november 1999 opgenomen. Daarbij zijn eerdere vragen en antwoorden ingevoegd. Daarnaast is een beleidsstandpunt opgenomen over IFRS 16 en goed koopmansgebruik.
Nieuws
18 okt 2019

Reiskostenvergoeding behouden voor leasefietsers

Reizigers die gebruik gaan maken van een leasefiets van de zaak, behouden hun recht op een onbelaste reiskostenvergoeding van 19 cent op moment dat men met een ander vervoersmiddel dan de leasefiets naar werk reist. Dit bevestigt het ministerie van Financiën naar aanleiding van vragen van RAI Vereniging.
Nieuws
30 aug 2012

Leaserijders betalen liever niet per kilometer

De bereidheid van leaserijders om te betalen per privé kilometer is het afgelopen jaar sterk afgenomen. Er is 27% minder draagvlak voor dan een jaar geleden. Dat blijkt uit een enquête van Vereniging Auto Van De Zaak (VAVDZ).

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1