MijnFintool

Zoek in 53 artikelen en 20 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden

KEW en box 1 schuld naar box 3

expiratie KEW polis, nadat box 1 schuld naar box 3 is verhuisd (box 1 heeft 30 jaar gelopen, op zijn vroegst vanaf 1.1.2031)
Nieuws
11 feb 2016

Wijzigingsbesluit dubbele begunstiging kapitaalverzekering

Dit besluit wijzigt het besluit over de kapitaalverzekering eigen woning, spaarrekening eigen woning, het beleggingsrecht eigen woning en vóór 2001 bestaande kapitaalverzekeringen in box 3 van 6 december 2014, BLKB 2014/1763M.
Nieuws
2 okt 2013

Afkoop KEW in 2012, mogelijkheden in 2013?

Helpdeskvraag (fictieve casus)
Klopt het dat verzekeringnemers – waarvan de spaarpolis(sen) in 2012 is vervallen (royement) – de mogelijkheid hebben een nieuwe SEW/KEW/BEW te openen? Dit terwijl er geen sprake is van fiscaal geruisloze voortzetting / besluit aflossingsvrije hypotheken voor 1 april 2013 omzetten / overgangsregeling onherroepelijke koop-/aannemingsovereenkomsten bestaande op 31 december 2012.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1