MijnFintool

Zoek in 8 artikelen en 5 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
6 sep 2013

Fraude internetbankieren daalt met meer dan de helft

Volgens cijfers van de Nederlandse Vereniging van Banken is de schade als gevolg van fraude met internetbankieren in de eerste helft van 2013 met 58% gedaald ten opzichte van de tweede helft van 2012. Het bedrag dat daar mee gemoeid was daalde van 10 naar 4,2 miljoen euro. Ten opzichte van de dezelfde periode vorig jaar is de daling nog groter: 82%.
Nieuws
4 jul 2013

Skimschade neemt fors af

Banken hebben eerder al maatregelen genomen tegen skimmen. Dit blijkt effectief uit te pakken. Sinds banken de bankpassen blokkeren voor pinnen buiten Europa, is de fraude met gemiddeld 80 procent gedaald. Een woordvoerder van ABN Amro bevestigde dat vandaag.
Nieuws
7 dec 2012

Eurograbber steelt 36 miljoen euro van banken

Check Point en Versafe hebben een uitgebreid rapport (zie link) over Eurograbber onthuld. Dit is een zeer geavanceerde digitale aanval op een groot aantal Europese banken waarbij de afgelopen periode meer dan 36 miljoen euro is gestolen. Er zijn in totaal 940 klanten van Nederlandse banken slachtoffer geworden van Eurograbber omdat hun computer en mobiele telefoon is besmet. Internationaal ging het om meer dan dertigduizend corporate en privé bank-accounts.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1