MijnFintool

Home inkomensverzekering Pensioen Getoond 1 tot 3 van 3
Zoek in 27 artikelen en 7 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden

AFM beboet Huis & Hypotheek Veenendaal

De AFM heeft op 14 december 2011 een bestuurlijke boete van € 500 opgelegd aan Huis & Hypotheek Veenendaal voor niet-passend advies bij het aangaan van hypothecair krediet en daaraan gekoppelde betalingsbeschermers.
Nieuws
14 dec 2011

Geen provisieverbod zakelijke inkomensbeschermers

Minister De Jager van Financiën wil het provisieverbod ook laten gelden voor particuliere arbeidsongeschiktheid- en overlijdensrisicoverzekeringen die los van een krediet worden gesloten. Voor zakelijke en collectieve inkomensbeschermers hoeft het provisieverbod wat hem betreft niet te gelden.
Nieuws
8 jun 2011

Wettelijk minimumloon per 1 juli 2011

De brutobedragen van het wettelijk minimumloon en het minimumjeugdloon stijgen per 1 juli 2011.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1