MijnFintool

Home garantiekapitaal Nieuws Vermogen Getoond 1 tot 5 van 5
Zoek in 11 artikelen en 7 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Nieuws
8 jan 2024

Garantiepolis premievrij maken

Kidid heeft een uitspraak gedaan over de uitleg van de polisvoorwaarden. De vraag was of garantiekapitaal op einddatum bij premievrijmaking komt te vervallen.
Nieuws
6 nov 2023

Verhogen van het overeengekomen gegarandeerde kapitaal van een KEW

De Kennisgroep verzekeringsproducten en assurantiebelasting heeft vragen beantwoord over het verhogen van het overeengekomen gegarandeerde kapitaal van een KEW na een eerdere verlaging.
Nieuws
23 sep 2022

Koersrisico voor adviseur?

De consument heeft zijn levensverzekering met een garantiekapitaal in 1998 omgezet naar een beleggingsverzekering. Hierdoor is het garantiekapitaal komen te vervallen. Uiteindelijk heeft de verzekering minder opgebracht dan het aanvankelijke garantiekapitaal.
Nieuws
17 jun 2021

Premievrije polis hoop geld waard

Ondanks wanbetaling moet een verzekeraar toch het initieel verzekerde kapitaal aan de consument uitkeren. Hierop moeten het reeds uitgekeerde kapitaal en de verschuldigde maar nog niet betaalde premies in mindering worden gebracht.
Nieuws
17 mrt 2021

Meevaller verzekeringnemer

De consument heeft bij de verzekeraar een pensioenverzekering waarop onder meer een garantie-clausule van toepassing is. Deze houdt in dat, indien gedurende de gehele vooraf overeen-gekomen duur van de premiebetaling op elke premievervaldag een premie-inleg van ten minste € 2.953,52 heeft plaatsgevonden, een garantierendement wordt gegeven op basis van 3,50 %.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1