MijnFintool

Home eigen woning woningmarkt Getoond 1 tot 7 van 7
Zoek in 151 artikelen en 55 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Nieuws
31 aug 2012

Rabobank blijft somber over woningmarkt

De Nederlandse huizenmarkt toonden ook in het vierde kwartaal van vorig jaar geen tekenen van herstel. Dat stelt de Rabobank in het Kwartaalbericht Woningmarkt.

Nieuwe huizensite voor miljonairs

Er is een nieuwe woningsite gelanceerd voor miljonairs die in Nederland of België een woning zoeken of willen verkopen. Op toplocaties.nl van het blad Residence staan vooralsnog 3800 woningen vanaf 500.000 euro.

Gemeenten slordig met afhandeling WOZ-klachten

Veel gemeenten gaan slordig om met de afhandeling van WOZ-bezwaarschriften. Zo sturen zij vaak standaardafwijzingen en gaan ze niet in op de argumenten van huizenbezitters. Dit meldt Vereniging Eigen Huis na 1270 klachten bij het WOZ-Meldpunt 2012.

Huizenverkoop stijgt weer in mei

In de maand mei werden 10.182 woningen verkocht. Dat is een stijging van 2,7 procent ten opzichte van dezelfde maand een jaar eerder. Vergeleken met april is er zelfs sprake van een stijging van 23,6 procent. Dat blijkt uit cijfers van het Kadaster.

OvFD voorstander van Wonen 4.0

Ook de OvFD schaart zich achter Wonen 4.0 van Vereniging Eigen Huis, Woonbond, Aedes en de makelaarsorganisaties. Met Wonen 4.0 is een constructief plan neergelegd voor de noodzakelijke, integrale hervorming van de woningmarkt.

Kamer wil regels energielabel woningen versoepelen

De Tweede Kamer wil dat het wetsvoorstel dat een energielabel voor woningen verplicht stelt, wordt versoepeld. De kabinetsplannen vloeien voort uit Europese regels, maar een meerderheid in de Kamer vindt deze te ver gaan.

'fiscale overname woning

'Klant koopt een nieuwbouwwoning die per 1 maart 2011 wordt opgeleverd. De huidige woning gaat in de verkoop. Indien deze niet voor 1 april 2011 verkocht is, neemt de projectontwikkelaar deze woning over via een zgn. 'fiscale overname'. De woning blijft dan op naam van de klant staan tot woning verkocht is en projectontwikkelaar betaalt de lasten. Mijn vraag: zijn er nog bijzonderheden in deze constructie waar wij op moeten letten? Ik dacht dat de projectontwikkelaar de woning daadwerkelijk ook overschreef in dergelijke constructies.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1