MijnFintool

Zoek in 12 artikelen en 12 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Nieuws
20 okt 2020

Geen BSN-nummer meer vermelden op loonstroken

Brancheorganisaties van onder meer banken, verzekeraars en IT-leveranciers hebben de Koninklijke Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants (NBA) gevraagd geen Burger Service Nummer (BSN) meer op de loonstroken en jaaropgaven te vermelden.

Gebruik burgerservicenummer (BSN) bij (hypotheek)advies

Het burgerservicenummer (BSN) is een persoonsnummer dat in de eerste plaats bedoeld is voor het contact tussen burgers en de overheid. Organisaties buiten de overheid mogen het BSN alleen gebruiken als dat wettelijk is bepaald. De Autoriteit Persoonsgegevens heeft een aantal antwoorden gegeven op vragen over BSN.
Nieuws
20 apr 2018

Kamervragen over btw-nummer en burgerservicenummer

Staatssecretaris M. Snel stuurde de Tweede Kamer antwoorden op Kamervragen over het btw-nummer van zzp-ers dat het burgerservicenummer bevat.
Nieuws
14 jun 2017

AP onderzoekt verwerking BSN in btw-nummers zzp'ers

De Autoriteit Persoonsgegevens (AP) onderzoekt of de Belastingdienst een wettelijke grondslag heeft voor het verwerken van het burgerservicenummer (BSN) in btw-identificatienummers van zzp'ers. De afgelopen maanden heeft de AP verzoeken van zzp'ers gekregen om zich hier over uit te spreken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1