MijnFintool

Home bankgeheim Beleggen Getoond 1 tot 2 van 2
Zoek in 10 artikelen en 3 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
22 jul 2013

Bankgeheim Zwitserland minder geheim

Zwitserland is bereid automatisch bankgegevens te delen met Europa en de Verenigde Staten om belastingontduiking tegen te gaan. Een voorwaarde daarbij is wel dat andere financiële grootmachten eenzelfde inspanning als ,,wederdienst' bewijzen. Dat zei de Zwitserse minister Eveline Widmer-Schlumpf van Financiën zaterdag tijdens de G20 bijeenkomst in Moskou.
Nieuws
15 apr 2013

Bankgeheim Zwitserland blijft intact

Zwitserland is niet van plan zijn bankgeheim op te geven. Dat liet de Zwitserse president Ueli Maurer zondag weten in een interview met de Zwitserse krant Le Matin Dimanche.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1