MijnFintool

Zoek in 8 artikelen en 4 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Financieel jaarverslag verzekeringsbranche 2020

Lagere schade door minder reizen en minder auto’s op de weg. Maar ook meer schade door hoger ziekteverzuim en meer annuleringen. Het jaar 2020 was er één van plussen en minnen voor de verzekeraars. Dit blijkt uit het financieel jaarverslag van de verzekeringsbranche dat is verschenen.

Aanpassingen annuleringsverzekeringen als gevolg van corona

Verzekeraars hebben inmiddels de annuleringsdekking van hun reisverzekeringen zodanig aangepast dat een nieuwe corona-uitbraak niet gedekt is, blijkt uit onderzoek door MoneyView.

Kamervragen over verzekeringen

Minister Hoekstra gaf antwoorden op vragen over verzekeringen in de culturele sector en reisverzekeringen.

Annuleringsverzekering en faillissement luchtvaartmaatschappij

Consument heeft een beroep op haar reis- en annuleringsverzekering gedaan, omdat de vluchten die Consument online bij een luchtvaartmaatschappij had geboekt de nacht voor vertrek zijn geannuleerd vanwege een faillissement.

Driekwart van Nederlanders onvoorbereid op reis

Nederlanders maken veel buitenlandse reizen, maar bereiden zich minder goed voor. Dat blijkt uit onderzoek van NBTC-NIPO Research, in opdracht van het ministerie van Buitenlandse Zaken.

Vrije keuze voor annuleringsverzekering bij boeking

Bij het online boeken van een vlucht moet een consument bewust kunnen kiezen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1