MijnFintool

Zoek in 26 artikelen en 0 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Nieuws
11 nov 2009

Afab SP wordt Inbiznis

Uiterlijk vanaf 1 januari wordt Afab Service Providing omgedoopt tot Inbiznis. De naamswijziging moet extra benadrukken dat Afab zijn divisie serviceproviding verzelfstandigt. Inbiznis krijgt de rechtsvorm van een stichting administratiekantoor, met een eigen bestuur.
Afab SP wordt Inbiznis
Nieuws
5 nov 2009

Druk tussenpersonen zorgt voor Afab-splitsing

De verzelfstandiging van Afab Service Providing gebeurt na grote druk van de aangesloten tussenpersonen en van de aanbieders van kredieten en verzekeringen. Dat meldt het Financieele Dagblad vandaag.
Nieuws
26 okt 2009

Afab SP overweegt naamswijziging

Het nieuws van en over Afab heeft directievoorzitter Wim Witteveen ertoe bewogen een reactie te geven.
Nieuws
13 aug 2009

Quarré geïntegreerd in Afab Service Providing

Zoals eerder gemeld, worden de activiteiten van Quarré Nederland geïntegreerd in Afab Service Providing.
Nieuws
7 aug 2009

Afab wil nog steeds naar de beurs

Afab Financiele Diensten Holding overweegt in 2010 alsnog een beursgang, aldus een woordvoerder donderdag tegen het FD.
Nieuws
28 jul 2009

AFAB introduceert Taxatie Service en Hypotheek Platform

AFAB Service Providing introduceert deze zomer de Taxatie Service en het Hypotheek Platform.
Nieuws
2 jul 2009

Afab in afgeslankte vorm verder

Afab heeft met de bundeling van serviceproviders Xtensive, FSD en StercK/ViaFeria onder de naam Afab Service Providing (ASP) de herstructurering afgerond. Door de reorganisatie verliezen vijftig medewerkers hun baan.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1