MijnFintool

PA opdracht

Stand van zaken vermogensopbouwproducten

Er zijn in het verleden diverse misstanden geweest bij de advisering van bepaalde vermogensopbouwproducten. Het gaat daarbij onder meer om effectenlease-overeenkomsten en verzekeringspolissen met verborgen kosten (de zogenaamde woekerpolissen).

De huidige wet- en regelgeving laat een dergelijke vorm van advisering niet meer toe.  Er bestaan echter nog veel van dergelijke producten. Consumenten en verzekeraars zijn het nog steeds niet eens over definitieve afhandeling van de klachten hierover. Toch is het als adviseur van belang te weten wat de stand van zaken hieromtrent is in mei 2015, zodat u de klant hierover juist kunt informeren.

Alleen abonnees van Fintool hebben toegang tot dit onderdeel. Log graag in of neem een abonnement.
Dit artikel bevat 768 woorden

Neem een abonnement op Fintool!

Je deskundige kennispartner op financiële dossiers waar je ook mee kunt sparren.

  • Kennisbank met 45.000+ artikelen
  • Fintool AI Helpdesk met deskundige back-up
  • Regelmatige e-mail nieuwsbrief
  • Permanent Actueel
  • Permanent Actueel certificaat
  • Rekenmodellen en downloads

Leerdoel

Basis, 4a.1 (V)

De vraag van de klant afhandelen.

Modules & dossiers

Opvoerdatum

18 mei 2015

Laatst gewijzigd

18 mei 2015

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1