MijnFintool

Nieuws

AFM beboet Hypotheekadvies Delft

De AFM heeft op 5 juni 2012 een last onder dwangsom opgelegd aan Qfin Solutions in Zoetermeer, dat handelt onder de naam Hypotheekadvies Delft. De AFM vermoedt dat Hypotheekadvies Delft niet voldoet aan de Wft-eisen en het bedrijf heeft geen informatie aa de toezichthouder overlegd om het tegendeel aan te tonen.

Hypotheekadvies Delft bezit een vergunning van de AFM, maar de toezichthouder denkt dat het bedrijf niet zorgt voor een ‘beheerste en integere uitoefening van het bedrijf’ en dat het beleid niet wordt bepaald door ‘personen wier betrouwbaarheid buiten twijfel staat’. Hypotheekadvies Delft heeft een deel van de verzochte informatie niet binnen de gestelde termijn geleverd en is daarom verplicht de dwangsom te betalen. Een deel van de verzochte informatie moet nog steeds aan de AFM worden geleverd. Iedere dag dat Hypotheekadvies Delft niet aan de opgelegde last voldoet, loopt de dwangsom op met 4.000 euro tot een maximum van in totaal 80.000 euro.

Bron: AFM, 25-06-2012

Modules & dossiers

Opvoerdatum

26 jun 2012

Laatst gewijzigd

27 aug 2012

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1