MijnFintool

Nieuws

Actualiteiten nieuwe PE-periode

De commissie Eind- en Toetstermen van het College Deskundigheid Financiële Dienstverlening (CDFD) verstrekt elke anderhalf jaar een advies aan het CDFD over de actuele onderwerpen die in het PE-programma van de Wft-modulen moeten worden opgenomen. Op de website van de CDFD zijn de actualiteiten die de het college nu heeft voorgesteld aan het ministerie van Financiën per module in te zien.

De commissie Eind- en toetstermen publiceert ongeveer elk half jaar de actualiteiten op de website van het CDFD om de markt vroegtijdig de mogelijkheid geven input te leveren. Een ieder die hier aanvullingen of opmerkingen over heeft, kan daarop reageren. De nu gepubliceerde actualiteiten geven een goede indicatie van de PE-onderwerpen die in de volgende PE-periode aan bod komen, maar het is dus nog geen definitieve lijst. De lijst is hier in te zien.

Bron: CDFD, 04-06-2012

Modules & dossiers

Opvoerdatum

04 jun 2012

Laatst gewijzigd

28 aug 2012

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1