MijnFintool

Helpdesk

Een relatie koopt een woning, sluit een hypotheek van € 420.

Een relatie koopt een woning, sluit een hypotheek van € 420.000,- en een overbrugging van € 320.000. Afsluitkosten € 4.200 voor de hyp en € 1.600 voor de overbrugging. Maximale aftrek 1 ste jaar € 3.630, resterend bedrag dient te worden uitgesmeerd over de looptijd van de hypotheek. Mijn vraag is: geld dit ook over de afluitkosten van de overbrugging of kan hierbij gesteld worden dat de looptijd loopt tot inlossing daarvan normaal binnen 1 jaar en derhalve € 1.600 in het 2de jaar volledig aftrekbaar wordt
Alleen abonnees van Fintool hebben toegang tot dit onderdeel. Log graag in of neem een abonnement.
Dit artikel bevat 52 woorden

Neem een abonnement op Fintool!

Fintool vormt een onafhankelijke en onmisbare bron van kennis. Laagdrempelig, volledig en praktisch. We bieden een uitstekende onderbouwing voor je adviespraktijk, hoe complex de casus ook is. Jij blijft de adviseur met ons als kennisborger op de achtergrond.

  • Ervaar de snelheid van onze unieke AI-Helpdesk, specifiek getraind op onze kennisbank
  • Toets desgewenst antwoorden bij onze vakspecialisten.
  • Met Fintool PRO heb je onbeperkt* toegang tot onze specialisten.
  • Met Fintool Expert heb je toegang tot de helpdesk op basis van ingekochte credits.
  • Borg vakbekwaamheid met Fintool PA, inclusief certificaat.
  • Toegang tot de kennisbank met 36.771 documenten en 11.483 bijlagen

Modules & dossiers

Opvoerdatum

18 mei 2005

Laatst gewijzigd

18 mei 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1