MijnFintool

Nieuws

2011 duurste jaar ooit voor verzekeraars

Een reeks verwoestende aardbevingen en andere natuurrampen hebben vorig jaar een wereldwijde economische schade veroorzaakt van circa 380 miljard dollar, omgerekend 292 miljard euro.

 

Het schadebedrag is ongeveer twee derde meer dan in het vorige recordjaar 2005. Toen bedroegen de totale kosten 220 miljard dollar. Ook de gedekte schade door verzekeraars van 105 miljard dollar was in 2011 hoger dan in 2005 (101 miljard dollar). De zware aardbevingen in Japan in maart en in Nieuw-Zeeland in februari leverden bijna twee derde van de totale kosten op.
 
Bron: AD,05-01-2011

Modules & dossiers

Opvoerdatum

05 jan 2012

Laatst gewijzigd

31 aug 2012

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1