MijnFintool

Nieuws

Obvion en ABN winnen awards

Obvion Hypotheken heeft gisteren de Gouden Spreekbuis 2011 voor hypotheekverstrekkers en de Performance Award 2011 gewonnen. ABN Amro won in de competitie van marktonderzoekbureau Blauw Research de Gouden Spreekbuis voor hypotheekdistributie.

De Gouden Spreekbuis wordt toegekend aan de geldverstrekker en hypotheekdistributeur die de beste ontwikkeling hebben doorgemaakt op het gebied van spontane naamsbekendheid, reclameherinnering, voorkeur- en overwegingpositie en imago. Respectievelijk Obvion en ABN Amro wonnen die award. Obvion won de Performance Award voor de beste ontwikkeling op het gebied van dienstverlening. Daarbij gaat het om de tevredenheid over het offerteproces, acceptatieproces, acceptanten, accountmanagers en algemene informatievoorziening.

Bron: Blauw Research, 14-12-2011

Modules & dossiers

Opvoerdatum

14 dec 2011

Laatst gewijzigd

14 dec 2011

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1