MijnFintool

Nieuws

Weer meer auto's verkocht

Dit jaar zijn er al ruim 278.000 nieuwe auto's verkocht en dat is 26,7 procent meer dan in de eerste vijf maanden van 2010 toen de markt al herstelde van het rampjaar 2009.

In de maand mei kwamen de verkopen 36 procent hoger uit dan in dezelfde maand vorig jaar. In totaal werden iets meer dan 50.000 nieuwe auto's op kenteken gezet. Dat meldden brancheorganisaties Bovag en RAI. Peugeot was in de maand mei het bestverkochte merk. Dat merk wisselt nu af en aan stuivertje met Volkswagen dat enkele jaren de nummer 1-positie wist te monopoliseren, nadat een einde kwam aan de hegemonie van tientallen jaren Opel op de Nederlandse wegen.

Bron: ANP, 07-06-2011

Modules & dossiers

Opvoerdatum

07 jun 2011

Laatst gewijzigd

07 jun 2011

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1