MijnFintool

Nieuws

Banken doen mee met fonds microfinanciering

De Bank Nederlandse Gemeenten (BNG), Rabobank, ING en ABN-AMRO stoppen via een lening geld in Qredits, een stichting die ondernemers microkredieten verstrekt.

 
De bijdrage is hard nodig, omdat het geld dat de ministeries van Economische Zaken (15 miljoen) en Sociale Zaken (2,5 miljoen) erin stopten, bijna op is. Sinds Qredits begon, anderhalf jaar geleden, zijn ruim 800 kredieten verstrekt.

Hiermee kunnen aspirant-ondernemers proberen een eigen bedrijf te beginnen. Voor hen is het vaak moeilijk kapitaal los te peuteren bij financiële instellingen, ook omdat ze weinig ervaring hebben.

Bron: ANP, 20-08-2010
 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

20 aug 2010

Laatst gewijzigd

20 aug 2010

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1