MijnFintool

Nieuws

Nieuwe pinpas gekraakt

De nieuwe chipkaart die de pinpas moet opvolgen, is al gekraakt. Dat hebben onderzoekers van de Universiteit van Cambridge gedaan in opdracht van het VPRO-programma Goudzoekers. Het programma is vanavond te zien op Nederland 2.


De EMV-chipkaart moet de pinpas volgend jaar opvolgen om skimmen tegen te gaan. De nieuwe kaart zal het skimmen volgens de onderzoekers niet verminderen. De Nederlandse Vereniging van Banken zegt volgens de NOS dat de problemen meevallen en dat de nieuwe pas beter bestand is tegen fraude dan de ‘oude’ pas.

Bron: NOS, 16-12-2009
 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

16 dec 2009

Laatst gewijzigd

16 dec 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1