MijnFintool

Nieuws

Winst Fortis Bank Nederland keldert

Bij Fortis Bank Nederland, volledig in handen van de Nederlandse staat, is de operationele nettowinst over de eerste helft van het jaar gedecimeerd in vergelijking met het eerste half jaar van 2008.

Fortis Bank Nederland boekte een operationele winst van 51 miljoen euro tegen 562 miljoen euro een jaar eerder. De totale nettowinst, inclusief enkele eenmalige meevallers, bedroeg overigens 338 miljoen euro in het eerste half jaar. ‘Dit netto operationele resultaat is bereikt in weerwil van lastige markten, hoge financieringskosten, hoge kredietvoorzieningen en kosten voor afscheiding en de voorbereiding van de integratie’, aldus Fortis Bank Nederland in de Volkskrant.

 
Bron: de Volkskrant, 20-08-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

20 aug 2009

Laatst gewijzigd

20 aug 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1