MijnFintool

Nieuws

ING bundelt verzekeringsactiviteiten

Bankverzekeraar ING voegt alle verzekeringsactiviteiten in Nederland samen onder de paraplu van Nationale Nederlanden. Daarin gaan RVS, ING Verzekeren Retail en het huidige Nationale Nederlanden op.

De reorganisatie kost in de komende drie jaar achthonderd arbeidsplaatsen. ING verwacht dit grotendeels te kunnen opvangen met natuurlijk verloop. Dit heeft het bedrijf vandaag bekendgemaakt. Het besluit past in het beleid van ING om het bedrijf eenvoudiger te maken, de kosten te verlagen en klantgerichter te werken.

Door de reorganisatie houden de merken RVS en Verzekeren Retail op termijn op te bestaan. Vanaf 2011 wordt Nationale Nederlanden het enige verzekeringsmerk van ING. De bankverzekeraar verwacht dat de bundeling vanaf 2010 een positieve bijdrage aan het resultaat oplevert, oplopend tot jaarlijks 100 miljoen vanaf 2013.

Bron: RTLZ, 01-07-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

01 jul 2009

Laatst gewijzigd

01 jul 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1