MijnFintool

Nieuws

Omzetdaling internetverzekeren

De omzet van online verzekeren is vorig jaar gedaald van 385 miljoen tot 367 miljoen euro. Dat blijkt uit onderzoek van Blauw in opdracht van Thuiswinkel.org.

Volgens Blauw vond de grootste terugval plaats tijdens de eerste helft van 2008. In de tweede helft van 2008 werd het verlies een beetje goedgemaakt, doordat de omzet van internetverzekeringen weer licht steeg ten opzichte van dezelfde periode in 2007. Auto-, reis- en zorgverzekeringen waren de populairste producten.

Bron: AM Web, 25-06-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

25 jun 2009

Laatst gewijzigd

25 jun 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1