MijnFintool

Nieuws

Menzis lijdt onder slechte beleggingsresultaten

Zorgverzekeraar Menzis behaalde vorig jaar een sterk verbeterd technisch resultaat van 3,3 miljoen euro (2007: -34,8 miljoen), maar schreef toch rode cijfers. Dit verlies is vooral veroorzaakt door de slechte beleggingsresultaten.

Het nettoresultaat is uitgekomen op 25,9 miljoen euro verlies (2007: 14,3 miljoen verlies). De premieomzet steeg vorig van 4 miljoen naar 4,5 miljoen euro. De schade voor eigen rekening nam toe van 3,7 miljoen naar 4,3 miljoen. Het beleggingsresultaat daalde van 20,4 miljoen in 2007 naar een verlies van 20,1 miljoen vorig jaar. De cijfers zijn inclusief die van Azivo.

Per maart van dit jaar telt Menzis ruim 2 miljoen verzekerden. Dat is een stijging met ruim 110.000 verzekerden.

Bron: AM Web, 24-06-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

24 jun 2009

Laatst gewijzigd

24 jun 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1