MijnFintool

Home pensioenakkoord Pensioen Keyword Getoond 1 tot 2 van 2
Zoek in 44 artikelen en 38 bijlagen

Type artikel

Filter en sorteer

Modules

Dossiers

Geen dossiers gevonden
Nieuws
14 apr 2025

Publieksmonitor pensioenen: kwartaal 1, 2025

In het eerste kwartaal van 2025 blijven het nieuws en het pensioenfonds/de verzekeraar de voornaamste bronnen van bekendheid. Voor beide bronnen geldt dat de bekendheid zelfs nog wat is toegenomen. Ook valt op dat 19% de commercial noemt als bron, een toename ten opzichte van een kwartaal eerder.
Nieuws
25 nov 2020

Het (uniform) toedelen van beleggingsresultaten naar bereikbaar pensioen

De Hoofdlijnennotitie uitwerking pensioenakkoord meldt dat “als kern van het nieuwe pensioencontract wordt aangesloten bij het idee dat een positief of negatief rendement (of andere schokken) in een ideale situatie voor alle fondsdeelnemers eenzelfde invloed heeft op het te verwachten pensioenresultaat.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1